Gençlik Hzimetleri Ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı’dan Müftülüğe Ziyaret

Camiler ve Din Görevlileri haftası sebebiyle belirlenen ’Cami ve Gençlik’ konulu tema çerçevesinde bir toplantı yapıldı.Müftülük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı, İl...

Gençlik Hzimetleri Ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı’dan Müftülüğe Ziyaret
Camiler ve Din Görevlileri haftası sebebiyle belirlenen ’Cami ve Gençlik’ konulu tema çerçevesinde bir toplantı yapıldı.
Müftülük Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı, İl Müftüsü Mahmut Karatepe iki kurum çalışanları katıldı.
Toplantıda, Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle yapılan toplantıda Cami ve Gençlik teması çerçevesinde Kilis’te gençler arasında farkındalık oluşturacak etkinlikler planlandı ve geliştirilmesi hedeflenen tüm etkinliklerin sürdürülebilir olması kararı verildi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı, ev sahipliklerinden ve ilgilerinden dolayı İl Müftüsü Mahmut Karatepe başta olmak üzere tüm müftülük personeline teşekkür ederek Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlu olmasını temenni etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327