Gençlik Merkezi’ne Tank Engeli Yılsonunda Kalkıyor

Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde ihalesi yapılan ancak LPG tankı sebebiyle inşaatına başlanılamayan Gençlik Merkezi için çalışmalar başlayacak.Zonguldak Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “İlimiz...

Gençlik Merkezi’ne Tank Engeli Yılsonunda Kalkıyor
Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde ihalesi yapılan ancak LPG tankı sebebiyle inşaatına başlanılamayan Gençlik Merkezi için çalışmalar başlayacak.
Zonguldak Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “İlimiz Kilimli İlçesinde, Kilimli Belediyesi mülkiyetinde bulunan ve 2013 yılında Belediye Meclisi Kararıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğüne tahsis edilen alanda, Bakanlıkça yapılması planlanan "Gençlik Merkezinin İhalesi" 20.01.2014 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Ancak Kilimli Belediyesince daha önce benzin istasyonu olarak kiralanan alanda bir LPG tankının bulunması nedeniyle inşaata başlanılamamış, konu sosyal medyada da bu yönüyle yer almıştır. LPG tankının sahibiyle yapılan görüşmeler sonucu Aralık ayı sonuna kadar tankın kaldırılmasına karar verilmiş, tankın kaldırılmasına müteakip müteahhite yer teslimi yapılan alanda Gençlik Merkezi inşaatına başlanılacaktır” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327