Genel Kurmay'dan şehit açıklaması

Genelkurmay Başkanlığı, dün Erzurum'da hain saldırılar düzenleyen bölücü terör örgütü mensubu teröristlerin saldırısı sonucu bir köy korucusunun da şehit olduğunu açıkladı. Dünkü olaylarda yol kesen PKK bir vatandaşı da öldürmüştü.

Genel Kurmay'dan şehit açıklaması
Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, 17 Ağustos 2015 tarihinde saat 15.40 sularında keşif maksadıyla Erzurum ili Şenkaya ilçesi Aydoğdu mevkiinde bulunan unsurlarımıza Bölücü Terör Örgütü mensubu bir grup terörist tarafından silahlı saldırı düzenlendiği belirtildi.

"ŞEHİT OLDU"

"Saldırı sonucu Kahraman bir Köy Korucumuz ağır yaralanmış ve sevk edildiği Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur" denilen açıklama şöyle devam etti:

"BİZİ DERİNDEN ÜZDÜ"

"Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu menfur ve alçakça gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybeden kahraman şehidimize Allah'tan rahmet, değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz." 
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2015, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327