Genel Sekreterimizden Hastanelere Ziyaret

Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz, genel sekreterliğe bağlı ek hizmet binalarını ziyaret ederek hastaneler hakkında yetkililerden bilgi aldı.İlk olarak merkez binada tüm birimleri gezerek bilgi alan Öz, daha...

Genel Sekreterimizden Hastanelere Ziyaret
Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Erdoğan Öz, genel sekreterliğe bağlı ek hizmet binalarını ziyaret ederek hastaneler hakkında yetkililerden bilgi aldı.
İlk olarak merkez binada tüm birimleri gezerek bilgi alan Öz, daha sonra Ek-1 binasına gezerek incelemelerde bulundu. Akabinde Ek-2, Ek-3 ve son olarak 400 Yataklı Devlet Hastanesini inceleyen Öz, burada hastanenin ilerleyişi ilgili yetkililerden bilgi aldı. Hastaneyi en kısa sürede faal duruma getirmek için gece gündüz mesai kavramı olmadan çalıştıklarını ifade eden Genel Sekreter Erdoğan Öz, ‘’400 Yataklı Devlet Hastane bizim için çok önemli, amacımız bu hastaneyi en kısa sürede faal duruma getirip ilimizin ve bölgenin hizmetine sunmak. Bizzat her gün hastanenin son durumu hakkında arkadaşlardan bilgi alıp takip ediyorum. Ekip arkadaşlarımızda gerçekten bu konuda çok hassas çalışıyor. Şu anda hastane bitmiş durumda, birkaç pürüz dışında taşınma işlemlerini tamamlayıp hastanemizi açacağız. Ben inanıyorum ki bu hastane Adıyaman ve bölge iller için yıldız bir tesis olacaktır. Hastanemiz gerek mimari gerek konfor gerek ise tıbbi anlamda her şey en üst düzeyde düşünülerek tasarlanmış. İnşallah en yakın zamanda hastanemizi açarak hastalarımıza daha iyi bir hizmet sunacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327