Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri

Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Tolga Baş ve beraberindekiler hastanelerden taburcu olan hastaları ziyaret etti.Gerçekleşen hasta ziyaretinde Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Tolga Baş’ın yanı sıra...

Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri
Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Tolga Baş ve beraberindekiler hastanelerden taburcu olan hastaları ziyaret etti.
Gerçekleşen hasta ziyaretinde Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Tolga Baş’ın yanı sıra İdari Hizmetler Başkanı Erkal Boz ve idari yöneticiler katıldı. Genel Sekreter Opr. Dr. Tolga Baş ve ve beraberindeki heyet Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi’nde tedavi görüp taburcu edilen Boyabat Karaca Ören köyünden Zekiye Kuru ve merkezde ikamet eden Kadriye Erol’ u ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Diğer tesis yöneticileri de kendi bağlı birimlerinde tedavi görüp taburcu olan hastaları ziyaret ederek hastane ortamı ve sağlık çalışanlarından memnuniyetlerini sorarak bilgi aldılar.
Ziyaret sırasında hasta ve yakınlarına aldıkları sağlık hizmeti ile ilgili herhangi bir şikayetlerinin olup olmadığını soran Opr. Dr. Tolga Baş, en güzel ve kaliteli nitelikte hizmet vermeye çalıştıklarını, kendileri için hasta memnuniyetinin çok önemli bir kriter olduğunu belirterek, ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundular. Hasta ve hasta yakınları da yapılan bu ziyaretlerden çok memnun olduklarını dile getirerek, Genel Sekreter ve yöneticilere teşekkürlerini sundular. Yine aynı gün Genel Sekreterliğe bağlı sağlık tesislerinde, daha önce birimlerinden tedavi görüp taburcu olan hastaları, hastane yöneticileri tarafından evlerinde ziyaret edilerek hasta memnuniyeti ile ilgili sorunlar olup olmadığı soruldu.
Ziyaretlere Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Tuna Bilecik, Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Usta, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serpil Çilingiroğlu, Müdür Yardımcısı Sema Yağcı, Ayancık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. İskender Yüksel, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sebahat Örnek Ünal, Gerze Başhekimi Dr. Şevket Terkan, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ali Kuzu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Safiye Memiş, Türkeli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Eda Köroğlu, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü İsmail Bezirganoğlu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serap Yavuz, Durağan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ömer Faruk Bük, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Demirel, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hasan Ermiş katıldı.
Ziyaretlerde sağlık birimlerinde ki hasta memnuniyeti sorularak geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Genel Sekreter Opr. Dr. Tolga Baş, bu tür ziyaretlerin haftalık ve on beş günlük takvimlerle yapılacağını ve halka daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya çalıştıklarını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327