Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’dan Giresunspor’a Passolig Desteği

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Giresunspor’a destek amacıyla mahalle muhtarlarına Passolig hediye ederken, mahalleleriyle ilgili de sorunlarını dinledi.Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Merkez Mahalle muhtarlarını bir araya getirerek mahallelerdeki...

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’dan Giresunspor’a Passolig Desteği
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Giresunspor’a destek amacıyla mahalle muhtarlarına Passolig hediye ederken, mahalleleriyle ilgili de sorunlarını dinledi.
Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Merkez Mahalle muhtarlarını bir araya getirerek mahallelerdeki eksik ve sorunların giderilmesi için rapor hazırlamalarını istedi. Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu merkez mahalle muhtarlarına Passolig kartı hediye etti.
Giresun’da merkez mahalle muhtarlığı yapan 28 muhtara Passolig kartı hediye edildi. Bir yıllık kombinelerinin de doldurulacağını da ifade eden Kerim Aksu ’’Mahalle muhtarlarını bir araya getirmemin asıl amacı mahallelerle ilgili sorunların muhtarlar tarafından tespit edilmesi ve rapor halinde Giresun Belediye’sine sunulmasıdır. Bizde hangi mahallede ne sorun varsa ona göre bir çalışma programı yapacağız’’ dedi.
Başkan Aksu konuşmasının ardından Giresun Merkez mahalle muhtarlarından en yaşlısı olan Osmaniye mahallesi muhtarı Temel Akın’a Passolig plaketi takdim etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327