Giresun Belediyesi Kurban Hazırlıklarını Tamamladı

Kurban Bayramı öncesi Giresun Belediyesi’nden kurban satış alanları ve kesim merkezleriyle ilgili hazırlıkların tamamlandığı belirtildi.Her yıl olduğu bu yıl da kurban kesimlerinin belediye tarafından ücretsiz olacağını açıklayan Giresun...

Giresun Belediyesi Kurban Hazırlıklarını Tamamladı
Kurban Bayramı öncesi Giresun Belediyesi’nden kurban satış alanları ve kesim merkezleriyle ilgili hazırlıkların tamamlandığı belirtildi.
Her yıl olduğu bu yıl da kurban kesimlerinin belediye tarafından ücretsiz olacağını açıklayan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, kurban satış alanlarında da tüm önlemlerin alındığını kaydetti. Başkan Kerim Aksu, yaptığı açıklamada “’’Kurban bayramında Teyyaredüzü, Aksu ve Fevzi Çakmak mahallelerinde her yıl olduğu gibi bu yılda ücretsiz kesim yapılacaktır. Kurban Bayramı öncesi tüm tedbirler alınmış durumda. Kurban pazarı olarak da Aksu Festival alanının yanındaki alan asıl merkez olarak belirlendi. Bunun dışında Batlama girişinde bir kurban pazar yerimiz daha olacak’ ’dedi.
Giresun Belediyesi’nin kurbanları ücretsiz keseceğini de ifade eden Başkan Aksu “Karadeniz Bölgesi’nin ilk birinci sınıf mezbanesi burası. Yılda 400 bin kilo et kesimi yapılıyor. İki tane veteriner hekim kontrolünde kesimlerimiz yapılmaktadır. Her şey makine ortamında, çalışanlarımız profesyonel bir şekilde Giresun halkına en sağlıklı etleri sağlıklı bir şekilde vermeye çalışıyoruz. Bu uzman ve hijyen ortamında kurban kesimleri de ücretsiz gerçekleştirilecektir’’ diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327