Giresun’da Taşeron İşçilerin Eylemi Sona Erdi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde işten çıkartılan taşeron işçiler başlattıkları eylemi sonlandırdı.Kamu Emekçileri Derneği Başkanı Fatih Yıldız tarafından yapılan açıklamada "Yeni...

Giresun’da Taşeron İşçilerin Eylemi Sona Erdi
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde işten çıkartılan taşeron işçiler başlattıkları eylemi sonlandırdı.
Kamu Emekçileri Derneği Başkanı Fatih Yıldız tarafından yapılan açıklamada "Yeni yıla girdiğimiz gün işten çıkartıldığımızı öğrenmiş ve bunun üzerine çadır eylemi başlatmıştık. Yaptığımız mücadelede amacımız sesimizi duyurmaktı ve bunu başardık. Bir taraftan çadır eylemi yaparken diğer taraftan da hukuki bir süreç başlatılmıştır. Bu hukuki sürecin olumsuz etkilenmemesi adına çadır eylemini sonlandırma kararı aldık.
Ancak şu hususunda bilinmesini isteriz ki; benzer mağduriyetlerin yaşanması durumunda hangi kurumda ve kaç kişi olursa olsun üyelerimizin haklarını savunmak için Kamu Emekcileri Derneği olarak her türlü mücadeleye hazır olduğumuzun bilinmesini isteriz"dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327