Girişimcilik Kursunu Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

İŞKUR, KOSGEB ve Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenen Girişimcilik Programını başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.10 günlük yoğun bir kurs programı ile girişimcilik konusunda bilgiler edinen ve bunu iş...

Girişimcilik Kursunu Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi
İŞKUR, KOSGEB ve Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenen Girişimcilik Programını başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.
10 günlük yoğun bir kurs programı ile girişimcilik konusunda bilgiler edinen ve bunu iş projeleriyle desteklemesi beklenen kursiyerlere sertifika dağıtımı, Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda İŞKUR, KOSGEB ve Ticaret ve Sanayi Odası yetkililerinin ve kursiyer ailelerinin katılımıyla gerçekleşti.
KOSGEB Nevşehir Hizmet Merkezi Müdürü Necati Günaydın’ın katılımcılara girişimcilikle ilgili sunumu ve İŞKUR İl Müdürü İlhan Temel’in konuşmalarının da olduğu program sonunda kursu başarıyla tamamlayan yaklaşık 20 kursiyere sertifikaları dağıtıldı. Nevşehir ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacağı düşünülen bu projenin İŞKUR bünyesinde işbirliği halinde düzenlenmeye devam edileceği bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327