Gökçebey’de Toplum Destekli Güvenlik Hizmeti Modeli Projesi Anlatıldı

Zonguldak Valiliği ile İl Jandarma Komutanlığı tarafından suç ve suçlularla mücadele, pat-pat tabir edilen tarım araçlarının sebep olduğu kazaları önlemeye yönelik olarak kurulacak ’Toplum Destekli Güvenlik Hizmeti Modeli’ Çaycuma’da...

Gökçebey’de Toplum Destekli Güvenlik Hizmeti Modeli Projesi Anlatıldı
Zonguldak Valiliği ile İl Jandarma Komutanlığı tarafından suç ve suçlularla mücadele, pat-pat tabir edilen tarım araçlarının sebep olduğu kazaları önlemeye yönelik olarak kurulacak ’Toplum Destekli Güvenlik Hizmeti Modeli’ Çaycuma’da anlatıldı.
Hazırlanan üç proje, ‘Evden hırsızlık, komşu güvenliği ve aldanmayın’ adlı bilgilendirme ve bilinçlendirme projesi anlatıldı. Gökçebey İlçe Jandarma Komutanlığı’nca, gençlik merkezinde yapılan ‘Toplum Destekli Güvenlik Modeli’ seminirine, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Onur Şahbaz, Cumhuriyet Savcısı Faruk Yavuz, Hakim Mehmet Karan, İlçe Emniyet Amir vekili Selami Turgut, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nuray Yiğit, İlçe Özel İdare Müdürü İzzet Turpçu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fazıl Aytaş’ın yanı yanı sıra daire müdürleri, birim amirleri ve muhtarlar katıldı. Toplantı da yaşanabilecek muhtemel suçlara karşı alınacak en pratik önlemler tartışıldı. Suç ve suçlu ile mücadelede önemli bir yer tutması hedeflenen proje herkes tarafından beğeniyle karşılandı.
Program sonunda davetlilere ikramda bulunuldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327