Gökhan Töre için bir isyan daha

Fatih Terim'in açıklamalarının ardından tüm gözlerin çevrildiği Gökhan Töre olayıyla ilgili canlı yayına katılan Önder Özen önemli açıklamalarda bulundu.

Gökhan Töre için bir isyan daha

Önder Özen'in açıklamaları şöyle:

Gökhan Töre silah çekmedi. Fatih Terim bakın konuşması gereken konular Çek Cumhuriyeti'yle oynuyoruz bu konunun kapanması gerekiyor. Şahsen zamanlama doğru değil altını çiziyorum. Olay var ama silahla birlikte Gökhan Töre'nin bir alakası yok. Artık bu konunun koşulmasını doğru bulmuyorum. Oyuncu kendisini yeteri kadar doğru savunamadı. Hoca kestirmeden fikrini söyledi. Ben özür dilemedim, hoca ileriye gitti özür diledi. Ben de gerekirse özür dileyeyim. Oyuncuya sahip çıkıyor olduğumuz için çok sıkıntı çektik önemli değil ama... Oyuncunun cezası olur 1 tane 5 tane 10 tane ceza olmaz. Kontratında da sıkıntı yaşadı, milli takıma alınmadı, Rubin Kazan'a iyi bir ücret ödendi iyi bir kontrat aldı. Sahda bunlara cevap verip vermediğine bakılması gerekiyor. Mehmet Demirkol'un bakış açısını da doğru bulmuyorum. Olay daha nereye gidecek yani...

Böyle olmasında bir sebep var bu konu konşulmamalı basında doğru şekilde bakılmadı. Çözülmesi gereken bir sorun olarak görülseydi çözülebilirdi. Başarılı 3 genç ve başarılı sporcudan bahsediyoruz. Gökhan Töre, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'tan bahsediyoruz. Kulüp ve Milli Takım zarar görmesin diye konuşmadık. Fatih hocaya %100 katılıyorum. 20-21 yaşında çocuklar sorunu kendi aralarında çözmeye çalışıyorlar. Her gün bedel ödesin istiyoruz ama başka birşeye bakmıyoruz. İkinci olarak hoca özür diledi ben de özür dilerim. Hoca çağırdı performasn bekliyor Gökhan Töre'den bakalım maçta neler olacak.


 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327