Göksel, İlçe Delegeleriyle Bir Araya Geldi

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti Terme, Salıpazarı ve Çarşamba İlçe Delegeleri ile yemekte bir araya geldi.1 Şubat 2015 Pazar günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yapılacak olan 5. Olağan Kongresi’nde AK Parti...

Göksel, İlçe Delegeleriyle Bir Araya Geldi
AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, AK Parti Terme, Salıpazarı ve Çarşamba İlçe Delegeleri ile yemekte bir araya geldi.
1 Şubat 2015 Pazar günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda yapılacak olan 5. Olağan Kongresi’nde AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan istişareler sonucunda İl Başkan Adayı olarak belirlenen Muharrem Göksel, kendisi tarafından Çarşamba Göl Resturant’ta organize edilen yemekte Terme, Salıpazarı ve Çarşamba ilçe delegeleri ile buluştu.
Yemek programı sonrası konuşan AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Muharrem Göksel, "5. Olağan Kongre döneminde Genel Merkezimizin Samsun İl Başkanlığı için yürüttüğü aday belirleme sürecinde bizlere desteklerini esirgemeyen, teşkilatlarımızın her bir üyesine bize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. Bu teveccüh neticesinde kutlu bir yola çıktık. Rabbim bizleri bu yolda utandırmasın. Rabbim bu kutlu dava içinde sizlerle birlikte hayırlı hizmetler yapabilmeyi nasip etsin. ‘Durmak yok, yola devam’ diyor, Yeni Türkiye, Yeni Güç Hedef 2023” dedi.
Göksel, konuşmasının ardından masaları tek tek dolaşarak teşkilat üyeleri ile selamlaştı ve bol bol sohbet etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327