Gölbaşı Belediyesi’nden Osmanlıca Kursu

Halkın talepleri doğrultusunda kültür ve sanat dallarında birçok alanda kurslar düzenleyen Gölbaşı Belediyesi, hizmetlerini Osmanlıca Dili Eğitimi Spikerlik ve Hitabet Kursu ile devam ettiriyor.Gölbaşı Belediyesi olarak kültür-sanat faaliyetleri...

Gölbaşı Belediyesi’nden Osmanlıca Kursu
Halkın talepleri doğrultusunda kültür ve sanat dallarında birçok alanda kurslar düzenleyen Gölbaşı Belediyesi, hizmetlerini Osmanlıca Dili Eğitimi Spikerlik ve Hitabet Kursu ile devam ettiriyor.
Gölbaşı Belediyesi olarak kültür-sanat faaliyetleri ile geçmişle gelecek arasında köprü vazifesi gördüklerini ifade eden Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, tarihi ve kültürel zenginliklerin korunması ve yeni nesillere aktarılması hususunda atılan her adımın toplumsal birikime ve kültürel zenginliklerin korunmasına katkı sağladığını belirtti. Osmanlıca Dili Eğitimi Spikerlik ve Hitabet Kursu’na katılımları için vatandaşlara çağrıda bulunan Başkan Duruay, “Geçmişten gelen zengin kültür hazinelerimiz ve milli manevi değerlerimizle buluşmak için faydalı olacağına inandığımız bu kursla birlikte, Spikerlik ve Hitabet Kursu ile sunum ve savunma alanlarında da kursiyerler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Vereceğimiz sertifika ile de başarıyı belgelemek istiyoruz. Tüm halkımızı bu büyük kültür hizmetine katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.
Osmanlıca Dili Eğitimi Spikerlik ve Hitabet Kursu kayıtları Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Kongre Merkezi’nde devam ederken, kurslar alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilecek. Kayıtlar sonrası 25’er kişilik gruplar halinde derslikler açılması planlanırken, kurs sonrası kursiyerlere sertifikaları verilecek. Bilgi ve kayıt için 0 (312) 485 53 10 nolu telefondan bilgi alınabileceği belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327