Gölbaşı Belediyesinden Pazar Yerlerine Köpüklü Temizlik

Gölbaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe merkezinde bulunan Seğmenler Mahallesi pazar yeri ile Gazi Osman Paşa Mahallesi’ndeki pazar yerini önce bol köpük sıkarak yıkıyor, sonra da tazyikli su ile temizliyor.Gölbaşı...

Gölbaşı Belediyesinden Pazar Yerlerine Köpüklü Temizlik
Gölbaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe merkezinde bulunan Seğmenler Mahallesi pazar yeri ile Gazi Osman Paşa Mahallesi’ndeki pazar yerini önce bol köpük sıkarak yıkıyor, sonra da tazyikli su ile temizliyor.
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, pazar yerlerinin özellikle yaz aylarında meyve ve sebze atıkları yüzünden çok kirlendiğine dikkat çekerek “Bu nedenle pazar alışverişi sonrası temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimizi pazar yerlerini temizlemeleri için seferber ediyoruz” dedi.
Başkan Duruay, köpüklü su ile yapılan temizlikle pazar yerlerini kirlilikten kurtardıklarını söyleyerek, “Pazar yerlerimiz mis gibi koksun istiyoruz ve bunun için çaba harcıyoruz. Gölbaşılı vatandaşlarımızın temiz ortamda alışveriş yapmaları için çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327