Gölbaşı Metem’den Kaymakam Budan’a Plaket

Adıyaman’ Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) tarafından Kaymakam Ali Edip Budan’a teşekkür plaketi verildi.Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) idaresi tarafından Kaymakam Budan’ı makamında ziyaret ederek okulun...

Gölbaşı Metem’den Kaymakam Budan’a Plaket
Adıyaman’ Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) tarafından Kaymakam Ali Edip Budan’a teşekkür plaketi verildi.
Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) idaresi tarafından Kaymakam Budan’ı makamında ziyaret ederek okulun fiziki şartlarının iyileştirilmesi ve eğitim öğretim faaliyetlerine verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi verdiler. Okul müdürü Mehmet Künkül Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM)’de yapılan tadilatın eğitim ve öğretim süresine yetiştirilmesinden dolayı Kaymakam Budan’a teşekkür plaketi veren okul idaresi ayrıca gayretli çalışmalardan dolayı da kendisine teşekkür ettiler. Kaymakam Budan ise yaptığı konuşmada yapılan çalışmaların bitirilmesi için bazı günler okulu 3 ya da 4 defa ziyaret ettiğini belirterek “Öğrenci okulda öğrenciliğini bilerek en iyi şekilde ders çalışacak. Öğrencilerimizden tek ricamız ders çalışmaları, okula herhangi bir zarar vermemeleri ve kendilerinden sonra gelecek kardeşlerine okulu aldıkları gibi teslim etmeleridir. Biz eğitim öğretimin aksamaması için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Öğrencilerimizden de isteğimiz vatan ve millete hayırlı olmalarıdır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327