Golda’ya Tüketicilerden Ödül

Kombassan Holding’in gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komgıda, GOLDA markası ile Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından İstanbul’da düzenlenen törende 2014 yılı “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz Sertifikası ve Altın...

Golda’ya Tüketicilerden Ödül
Kombassan Holding’in gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komgıda, GOLDA markası ile Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından İstanbul’da düzenlenen törende 2014 yılı “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz Sertifikası ve Altın Adam” ödülüne layık görüldü.
Her sektörden üst düzey yöneticinin katıldığı ödül töreninde başarı ödül plaketlerini TTKD Başkanı Mehmet Barak takdim etti. Komgıda Golda’nın “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz Sertifikası”nı Dış Ticaret Müdürü Özlem Tüylek ve “Altın Adam” ödülünü ise Satış ve Pazarlama Müdürü Enes Yaşar aldı.
TTKD Başkanı Mehmet Barak konuşmasında; üye tüketiciler arasında gıda sektöründe “Markaya İlgi” derecesini araştırdık ve kalite açısından, beğeni derecesini ölçtürdük. Son bir yıl içinde “En çok beğenilen ve tercih edilen markalardan birisinin” Komgıda Golda markası olduğu ortaya çıktı. Bu markanın sahibi Kombassan Gıda İhtiyaç Maddeleri ve Petrol Ürünleri San. Tic. A.Ş.’ye tüm tüketicilere gösterdiği saygı için düzenlediğimiz bu törende “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” sertifikasını vermekten onur duyuyorum” dedi.
Barak ayrıca, bu yıl gıda alanında en çok beğenilen ve tercih edilen marka olmalarından dolayı, Komgıda Golda yönetici ve çalışanları adına Dış Ticaret Müdürü Özlem Tüylek’e ve Satış Pazarlama Müdürü Enes Yaşar’a teşekkür etti.
Kombassan’ın gıda alanındaki yatırımlarından olan Komgıda, halen 390 kişiye istihdam sağlıyor ve 100 bin metrekaresi kapalı, 1 milyon 100 bin metrekare alana sahip tesislerinde Golda ve Melda markaları ile üretimlerini gerçekleştiriyor. Makarna, bisküvi, un, irmik ve bakliyatın yanı sıra hayvancılık tesisleri yatırımlarıyla da bölgede söz sahibi olmayı hedefleyen Komgıda A.Ş. Japonya dahil 84 ülkeye ihracat yapıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327