Gönül Elçileri Bayramda Şehit Yakınları Ve Gazilerin Kapısını Çaldi

Samsunlu Gönül Elçileri Kurban Bayramı’nda şehit yakınlarını ve gazileri yalnız bırakmadı. Bayram vesilesiyle 82 gönül elçisi, merkezde ikamet eden 36 şehit ailesi ve gaziyi ziyaret etti.Arife günü başlayan ve bayramın dördüncü gününe...

Gönül Elçileri Bayramda Şehit Yakınları Ve Gazilerin Kapısını Çaldi
Samsunlu Gönül Elçileri Kurban Bayramı’nda şehit yakınlarını ve gazileri yalnız bırakmadı. Bayram vesilesiyle 82 gönül elçisi, merkezde ikamet eden 36 şehit ailesi ve gaziyi ziyaret etti.
Arife günü başlayan ve bayramın dördüncü gününe kadar devam eden ziyaretlere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün de eşlik etti. İlk önce 1992 yılında Şırnak’ta vatani görevini yerine getirirken düşen çığ sonucu hayatını kaybeden İsa Biçer’in ailesini ziyaret eden Aygün ve gönül elçileri, baba İsmail ve anne Fethiye Biçer tarafından kapıda karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren şehit annesi Fethiye Biçer, “Birlik ve beraberliğin simgesi olan bu günlerde sizlerin ziyareti bizleri çok mutlu etti. Sizlerin bu ziyaretleri evladımız bizi ziyaret etmiş gibi sevindiriyor” dedi.
İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün ve gönül elçileri baba İsmail Biçer ile anne Fethiye Biçer’in bayramını kutladı. Daha sonra 86 yaşındaki Kore Gazisi Mehmet Pek ve diğer şehit aileleri ve gazileri ziyaret eden İl Müdür Yardımcısı Aygün ve gönül elçileri ailelerin bayramını kutladı.
Ziyaretler hakkında bilgi veren İl Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün, “Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak gazi ve şehit yakınlarına yönelik hizmetlerimiz devam ediyor. Arife gününden başlayan bayram ziyaretlerimiz bayramın sonuna kadar devam etti. Toplam 82 gönül elçimiz ile birlikte 36 şehit yakını ve gazimizi ziyaret ettik. Biz kendileri ile birlikte olmaktan ve onlara hizmet etmekten son derece mutluyuz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327