Google'den yeni uygulama

Google, pratik kullanıma sahip başarılı bir SMS ve MMS uygulaması geliştirdi.

Google'den yeni uygulama
Google klasik SMS ve MMS gönderim uygulaması olan Messenger uygulamasını geliştirdi.

Hangoust gibi başarılı olabilir

Material tasarımın da bulunduğu uygulama, rengarenk görünümüyle bilindik SMS ve MMS gönderimleri için geliştirilmiş.

Hangouts uygulaması ile başarılı görüntülü görüşme ve mesajlaşmayı sağlayan Google, aynı başarıyı SMS ve MM gönderim uygulaması Messenger'da da elde edebilir. Zira uygulama hem küçük boyutlu, hem de çok hızlı çalışıyor.
Gösterişli bir görünüme sahip

Uygulamada Google'ın not alma uygulaması Keep'e benzer şekilde, istediğiniz mesajları üzerine basılı tutarak arşivleyebiliyor ya da silebiliyorsunuz. Son olarak gönderenin resmi üzerine tıklayarak, eğer kişi rehberinizde değilse, açılan popup ekranını kullanarak kolayca rehberinize ekleyebiliyorsunuz. Gösterişli görünüme sahip olan Messenger uygulaması, Android Jelly Bean'den itibaren kullandığımız klasik SMS ve MMS gönderimuygulamasının pabucunu dama atacak gibi görünüyor.


Olumlu yorumlar alıyor

Kısa süre önde yayınlanan uygulama şu ana dek 5-10 bin arasında kullanıcı tarafından deneyimlenmiş ve yaklaşık 450 kullanıcının oyu ile 4.6 gibi iyi bir puan elde etmiş. Pek çok kullanıcının olumlu yorumunu alan Messenger uygulaması,Android 4.1 Jelly Bean ve üzeri sürümlere sahip Android cihazlarda kullanılabiliyor.
 
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2014, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327