Gop Belediye Sporcusu Fatma Sarıdoğan Olimpiyat İkincisi Oldu

Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün milli tekvandocusu Fatma Sarıdoğan, Çin’de düzenlenen 2. Gençlik Yaz Olimpiyat Oyunları’nda gümüş madalya kazandı.Çin Halk Cumhuriyeti’nin Nanjing kentinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen...

Gop Belediye Sporcusu Fatma Sarıdoğan Olimpiyat İkincisi Oldu
Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün milli tekvandocusu Fatma Sarıdoğan, Çin’de düzenlenen 2. Gençlik Yaz Olimpiyat Oyunları’nda gümüş madalya kazandı.
Çin Halk Cumhuriyeti’nin Nanjing kentinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 2. Gençlik Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün milli tekvandocusu Fatma Sarıdoğan, önemli bir başarıya imza attı. Oyunların 3. gününde tekvando 55 kilo finalinde tatamiye çıkan milli sporcu Fatma Sarıdoğan, Hırvat rakibi Ivana Babic’e 1-0 mağlup olarak gümüş madalya elde etti.
Fatma Sarıdoğan’ın başarısını kutlayan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Fatma Sarıdoğan kardeşimiz belediyemizin spora verdiği desteğin karşılıksız kalmadığını gösterdi. Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak başarılı sporcularımıza destek vermeyi sürdüreceğiz. Fatma Sarıdoğan kızımızı, ülkemizi ve Gaziosmanpaşa’yı en iyi şekilde temsil edip, bayrağımızı göndere çektirdiği için kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Gençlerimizi kötü alışkanlardan uzak tutacak sportif faaliyetleri desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327