Gördes’in 30 Yıllık Hayali Gerçek Oluyor

Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, ilçedeki vatandaşların 30 yıldır hayali olan Gördes-Akhisar kara yolu ihalesinin 20 Şubat 2015 tarihinde yapılacağını açıkladı.Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, 30 yıldır merakla beklenen...

Gördes’in 30 Yıllık Hayali Gerçek Oluyor
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, ilçedeki vatandaşların 30 yıldır hayali olan Gördes-Akhisar kara yolu ihalesinin 20 Şubat 2015 tarihinde yapılacağını açıkladı.
Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, 30 yıldır merakla beklenen Gördes-Akhisar kara yolu için müjdeyi verdi. AK Parti Gördes Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’nde bir konuşma yapan Akyol, hafta sonu Denizli’de gerçekleşen toplantıda Ulaştırma ve Denizcilik Bakan Yardımcısı Yahya Baş ile bir görüşme yaptığını anlattı. Akyol, " Hafta sonu Denizli’de gerçekleşen yerel yönetimler toplantısında Ulaştırma ve Denizcilik Bakan Yardımcımız Yahya Baş ile görüştüm. Kendisinin de bizzat söylediği gibi Sındırgı yol ayrımından 54+400 kilometrelik Akhisar-Gördes yolunun ve 3 bin 650 metrelik çevre yolunun toprak, tesfiye, sanat yapıları ve üst yapı işlerinin yaptırılma ihalesi 20 Şubat 2015 resmen yayınlanacak. Başta Başbakan Yardımcımız Bülent Arınç olmak üzere AK Parti Manisa Milletvekillerimiz Hüseyin Tanrıverdi, Recai Berber, Muzaffer Yurttaş, Uğur Aydemir ve Selçuk Özdağ’a katkılarından dolayı tüm hemşehrilerim adına huzurlarınızda tekrar tekrar teşekkür ediyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327