Gören Göz Cihaz Dağıtımı Gerçekleştirildi

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından görme engelli vatandaşlara gören göz cihaz dağıtımı devam ediyor.2014 yılının başında başlayan dağıtımda 320 gören göz cihazı sahibine ulaştırıldı. Valilik konferans...

Gören Göz Cihaz Dağıtımı Gerçekleştirildi
Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından görme engelli vatandaşlara gören göz cihaz dağıtımı devam ediyor.
2014 yılının başında başlayan dağıtımda 320 gören göz cihazı sahibine ulaştırıldı. Valilik konferans salonunda dağıtım gerçekleştirilen törende Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, Şanlıurfa’nın ülke genelindeki 19 pilot ilden biri olduğunu, yıl sonuna kadar 340 adet cihaz dağıtılacağını ifade etti. Demirkol, “Sizlerin önünüzdeki engelleri kaldırmak için, sizlerin hayırlı duasını almak için gece gündüz çalışıyoruz. Engelli, engelsiz her ne olursa olsun önce insan dedik. İnsanların en iyi şekilde yaşaması için çalıştık. Bizim burada olma sebebimiz görme engelli vatandaşlarımıza gören göz cihazı dağıtımını yapmaktır. Bu proje 19 ilde yaygınlaştırılmaya başlandı. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327