"Güçlü kadrolarla hizmete devam"

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ile bir araya geldi.

Recep Altepe, Bursa’da güçlü kadrolarla hizmetlere devam edileceğini söyledi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ve yönetim kurulu üyelerini, Acemler BUSKİ binası Başkanlık makamında ağırladı. Başkan Altepe, AK Parti İl Teşkilatı’nın yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek, “Bursa’da teşkilat olarak güzel çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bizler de güçlü kadrolarla hizmete devam ediyoruz. Yapılacak çok iş var, beklentiler var. Yerelde de genelde de iktidar olmanın sorumluluğu büyük. Bu bilinçle çalışıyoruz, Bursa’da kaybedilen yılları yeniden kazanmak maksadıyla faaliyetlerimizi yönlendiriyoruz” diye konuştu.

Bursa’nın her alanda iddialı bir şehir olduğunu vurgulayan Başkan Altepe, kentin geleceği ve Bursa halkının mutluluğu için en iyi hizmetlerin aralıksız sürdürüleceğini sözlerine ekledi.

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun da Bursa’da önemli bir sürecin ardından yapılan kongreyle yönetim kurulunun yenilendiğini söyledi. Parti olarak yoğun bir çalışma döneminde olduklarını ifade eden Torun, 30 Mart 2014’te tarihi bir zaferle yeniden Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelen Başkan Altepe’yi başarılı çalışmaları dolayısıyla tebrik etti. Bursa’da ve Türkiye’de önemli adımlar atıldığını anlatan Torun, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerden de başarıyla çıkılacağına inandığını ifade ederek, vatandaşa hizmet odaklı çalışmalarının devam edeceğini söyledi. Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327