Gülben Ergen'den eşine büyük jest!

Eski eşi Mustafa Erdoğan ile 7 yıllık evlilikleri boyunca eşinin soyadını hiç bir yerde kullanmaya Gülben Ergen, Erhan Çelik ile evliliğinin hemen ardından sosyal medya hesabına yeni soyadı olan Çelik'i ekledi.

Gülben Ergen'den eşine büyük jest!

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, sosyal medyada 'Çelik' soyadını aldı. Sürpriz bir şekilde evlendiği gazeteci Erhan Çelik'e aşkını duygusal cümlelerle anlatan Gülben Ergen'den yeni eşine yeni jest...

7 yıl evli kaldığı ve bu evliliğinden 3 erkek evlat sahibi olduğu Mustafa Erdoğan'ın soyadını hiçbir yerde kullanmayan ünlü sanatçı, dün sosyal medyada yine gündem oldu. Erhan Çelik'le düğün fotoğrafının altına "Soyadım soyadın" diye yazan Gülben Ergen, sözünü tuttu ve isminin sonuna 'Çelik' soyadını koydu. Bundan sonra her yerde çift soyadıyla anılmak istediğini söyleyen ünlü sanatçının, evlendikten sonra yenilettiği nüfus kağıdına da 'Çelik' ismini yazdırıp yazdırmadığı merak konusu oldu. Instagram'da 726 bin, Twitter'da ise yaklaşık 3 buçuk milyon takipçisi olan Ergen için "Eşine en güzel ilan-ı aşkını, Çelik soyadını kullanarak yaptın" mesajları yağdı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2014, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327