Gümüşhane Emniyeti Bilgilendirmeye Devam Ediyor

Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü, ‘Mutlu Gençlik Güvenli Gelecek’ projesi kapsamında bilgilendirme faaliyetlerine devam ediyor.Emniyet Müdürlüğü’nün Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı...

Gümüşhane Emniyeti Bilgilendirmeye Devam Ediyor
Gümüşhane Emniyet Müdürlüğü, ‘Mutlu Gençlik Güvenli Gelecek’ projesi kapsamında bilgilendirme faaliyetlerine devam ediyor.
Emniyet Müdürlüğü’nün Güvenli Hayat ve Güvenli Gelecek İçin Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında yürütülen “Mutlu Gençlik Güvenli Gelecek” projesi kapsamında son olarak Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerince okullarda “Aile İçi Şiddet” ve “Aile İçi İletişim” konularında seminerler düzenlendi.
Yeni başlayan eğitim öğretim yılında okullarda düzenlenen Okul Aile Birliği toplantılarına katılan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri belirlenen program dahilinde il merkezindeki Fevzipaşa Ortaokulu, Gazipaşa Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Ali Fuat Kadirbeyoğlu Anadolu Lisesi öğrenci velilerine seminer verirken, ayrıca “Mutlu Aile Mutlu Çocuklar” broşürleri de dağıttı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327