Gümüşhane İl Genel Meclisinden Vali Yardımcılarına Ziyaret

Gümüşhane İl Genel Meclisi üyeleri son kararname ile Gümüşhane Vali Yardımcılıklarına atanan İsmail Özkan ve Şenol Turan’ı makamlarında ziyaret etti.İl Genel Meclisi Şerif Bayraktar başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete İl Genel...

Gümüşhane İl Genel Meclisinden Vali Yardımcılarına Ziyaret
Gümüşhane İl Genel Meclisi üyeleri son kararname ile Gümüşhane Vali Yardımcılıklarına atanan İsmail Özkan ve Şenol Turan’ı makamlarında ziyaret etti.
İl Genel Meclisi Şerif Bayraktar başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete İl Genel Meclisi’nin 14 üyesinin tamamı katıldı.
Her iki Vali Yardımcısına da yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulunan Başkan Bayraktar ve meclis üyeleri, Gümüşhane’de kamu hizmetlerinin hoşgörü, birlik ve beraberlik içerisinde yürütüldüğünü belirterek, Meclis çalışmaları hakkında Vali Yardımcılarına bilgi aktardı.
Gümüşhane İl Genel Meclisi’nin aldığı kararların büyük bir çoğunluğunun farklı siyasi görüşler olmasına rağmen oy birliği ile alındığına vurgu yapan Bayraktar, bu birlikteliğin devam etmesi ve Gümüşhane insanının daha fazla ve daha kaliteli hizmet alması için çaba gösterdiklerini de sözlerine ekledi.
Vali Yardımcıları Özkan ve Turan da İl Genel Meclisi üyelerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, duydukları memnuniyeti ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327