Güneşspor Ailesi Kaynaşma Pikniğinde Bir Araya Geldi

Bilecik’in Bozüyük ilçesi amatör kulüplerinden Güneşspor Kulübü yöneticileri, antrenörler ve sporcuların katılımıyla hep birlikte kaynaşma ve tanışma pikniği düzenledi.Piknikte yöneticiler antrenörler ve sporcular birlikte mangal yaktı,...

Güneşspor Ailesi Kaynaşma Pikniğinde Bir Araya Geldi
Bilecik’in Bozüyük ilçesi amatör kulüplerinden Güneşspor Kulübü yöneticileri, antrenörler ve sporcuların katılımıyla hep birlikte kaynaşma ve tanışma pikniği düzenledi.
Piknikte yöneticiler antrenörler ve sporcular birlikte mangal yaktı, maç yaptı ve oyun havaları eşliğinde oynayıp stres attı. Güneşspor Kulübü As Başkanı Mehmet Çakır, amaçlarının her zaman kişileri kaynaştırmak tanıştırmak olduğunu söyleyerek bunu ilk önce sporculara aşılama gayreti içerisinde olduklarını belirtti. Mehmet Çakır yaptığı açıklamada, "Dönem dönem bu tür etkinlikleri düzenleme gayretimiz devam ediyor. Bizler sporcularımızla konuşmaktan, dertleşmekten ve paylaşmaktan büyük bir zevk almaktayız. Güzel bir arkadaşlık dostluk ortamı kurduğumuz kulübümüzde hizmet etme gayretimiz yönetici olsak da olmasak da ömrümüz imkanımız ve sağlığımız el verdiğince devam edecektir. Gençlerimiz için bu gayreti göstermeliyiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327