Gürsu Belediye Başkanı Yıldız Vatandaşları Dinliyor

Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, her ay mahalle sakinleri ile istişare toplantıları yapıp, sıkıntıları dinliyor.Gürsu Belediye Başkanı Yıldız, mahallenin sıkıntılarını dinliyor. Yıldız, “Göreve gelmeden önce söz verdik....

Gürsu Belediye Başkanı Yıldız Vatandaşları Dinliyor
Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, her ay mahalle sakinleri ile istişare toplantıları yapıp, sıkıntıları dinliyor.
Gürsu Belediye Başkanı Yıldız, mahallenin sıkıntılarını dinliyor. Yıldız, “Göreve gelmeden önce söz verdik. Her ay 2 mahallemizde toplantı yaparak halkımızla buluşacağız, sıkıntıları yerinde inceleyerek çözümü için çalışacağız dedik. Bugün toplantımızı da Kurtuluş mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar 60’ın üzerinde sokağımızın asfaltını tamamladık. Altyapı eksikliklerimizi tamamlıyoruz. Her mahallemize yeni park alanları oluşturuyoruz. Okullarımızın ve camilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz” dedi.
Kültür turları başlattıklarını açıklayan Yıldız, “Otobüsümüz hazır. Her gün farklı tarihi kültürel mekanlara ziyaretler düzenliyoruz. Amacımız Gürsu halkımızın huzurlu, ferah ortamda yaşamlarını sürdürmeleri. Gürsu’nun her alanda gelişerek, kalkınarak büyümesini istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda ekibimizle birlikte çalışıyoruz” diye konuştu.
Vatandaşların sorularını yanıtlayarak taleplerini de not eden Yıldız’ın bu uygulamasından dolayı halkın memnuniyeti görülmeye değerdi. Toplantı sonrası günün anısına vatandaşlarla hatıra fotoğrafı da çekildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327