HAKKARİ’DE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Hakkari’de 5 katlı inşaat halindeki binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan bir genç mahalle sakinlerinin ikna çalışmaları sonucu aşağı indi.Edinilen bilgiye göre olay, akşam saatlerinde Gazi Mahallesi’nde meydana geldi....

HAKKARİ’DE İNTİHAR GİRİŞİMİ
Hakkari’de 5 katlı inşaat halindeki binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan bir genç mahalle sakinlerinin ikna çalışmaları sonucu aşağı indi.
Edinilen bilgiye göre olay, akşam saatlerinde Gazi Mahallesi’nde meydana geldi. 5 katlı inşaat halindeki bir binanın çatısına çıkan ve isminin Emre olduğu öğrenilen 20 yaşındaki bir genci gören mahalle sakinleri, hemen 155 polis imdat ile 112 acil servisi aradılar. Ekipler gelene kadar genci ikna etmeye çalışan mahalle sakinleri büyük çaba harcadılar. Olay yerine polis ekipleri ve ambulans sevk edildi. Bir türlü ikna olmayan gencin atlayabileceği ihtimali üzerine itfaiye tarafından branda getirildi. Mahallenin gençleri itfaiye ekibine yardım ederek brandayı tutular. Sokağa dökülen mahalle sakinlerinin ikna çabaları sonucu genç kendiliğinden binadan indi. Binadan inen genç kalabalık tarafından alkışlanırken, polis genci yanlarına alarak karakola götürdü.
Olayı anlatan Gazi Mahallesi gençleri ise Emre ismindeki gencin kız arkadaşı tarafından terk edildiği için bunalıma girdiğini iddia ederek, gencin atlamaması için çaba harcadıklarını ve daha sonra da 155 ve 112 acil servisi aradıklarını söylediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327