Hakkari’de Korkutan Ev Yangını

Hakkari’de üç katlı bir binanın çatısında çıkan yangın korku ve paniğe neden oldu.Medrese Mahallesi Kanimira Caddesi üzerinde bulunan Vehbi Erol isimli vatandaşa ait 3 katlı evin çatısında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yangın...

Hakkari’de Korkutan Ev Yangını
Hakkari’de üç katlı bir binanın çatısında çıkan yangın korku ve paniğe neden oldu.
Medrese Mahallesi Kanimira Caddesi üzerinde bulunan Vehbi Erol isimli vatandaşa ait 3 katlı evin çatısında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Olay yerine 4 itfaiye ekibi, 2 ambulans ve emniyetten ise 3 zırhlı araç sevk edildi. Büyüyen yangının çevredeki binalara sıçramaması için itfaiye ekipleri hızlı bir şekilde müdahalede bulundu. Çatıya ulaşmayı başaran itfaiye ekipleri, yangına 4 ayrı itfaiye aracı ile müdahale ederek büyümeden kontrol altına aldı.
Olay yerine gelen çevik kuvvet ekipleri ise, yoğun güvenlik önlemleri alarak yangın yerine kimseyi yaklaştırmadı. Çevrede toplanan mahalle sakinleri ise, uzun süre çalışmaları takip ettiler. Şans eseri evde kimse bulunmazken, çatı yangını ise maddi hasara neden oldu.
Evin çatı kısmında dumanların yükselmesi üzerine itfaiye ekibine haber verdiklerini belirten mahalle sakinleri ise, itfaiyenin zamanında yangına müdahale ederek kontrol altına aldığını ifade ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327