Halis Arslan’a Coşkulu Uğurlama

İçişleri Bakanlığı tarafından açıklanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Adana Vali Yardımcılığı görevinden Bafra Kaymakamlığı’na atanan Halis Arslan, İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısına son kez başkanlık etti.2009...

Halis Arslan’a Coşkulu Uğurlama
İçişleri Bakanlığı tarafından açıklanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Adana Vali Yardımcılığı görevinden Bafra Kaymakamlığı’na atanan Halis Arslan, İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısına son kez başkanlık etti.
2009 yılından bu yana Adana Vali Yardımcılığı görevinde bulunan Halis Arslan’a Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi tarafından spora hizmetlerinden dolayı bir plaket verildi. Plaketi Vali Yardımcısı Halis Arslan’a takdim eden TSYD Şube Sekreteri Hüseyin Sungur, “İl Spor Güvenlik Kurulu Başkanı olan vali yardımcımız Halis Arslan Adana sporuna büyük katkılar sunmuştur. 3 yıla yakın bir süredir Halis Valimizle birlikte çalışmanın onurunu yaşadık. İl Spor Güvenlik Kurulu toplantılarında kurul üyeleriyle birlikte tartışarak, konuşarak en sağlıklı kararları almaya çalıştık. Vali Yardımcımız Halis Arslan, önerilerimize sıcak baktı, olumlu çalışmalara imza attık” dedi.
Adana Vali Yardımcısı Halis Arslan’ın, “Sevgiye Uzanan Eller Projesi” kapsamında gençlerin spora kanalize olması için büyük çaba sarfettiğini vurgulayan TSYD Şube Sekreteri Hüseyin Sungur, “Halis Valimiz, çocuklara ve gençlere büyük önem verdi. Sevgiye Uzanan Eller Projesi ile bir çok genci spora kazandırdı, kötü alışkanlıklardan uzat kalmalarını sağladı. TSYD olarak Adana sporuna verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Adana Vali Yardımcısı Halis Arslan, İl Spor Güvenlik Kurulu üyelerinin böylesine bir uğurlama yapmasından dolayı memnun olduğunu belirterek, “Adana’da gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için büyük çaba sarf ettik. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Adana’daki spor müsabakalarının sağlıklı bir şekilde oynanıp tamamlanması için İl Spor Güvenlik Kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte önemli kararlar aldık. Güvenlik kurulundaki arkadaşlarımız bizlere çok yardımcı oldu, kendilerine teşekkür ediyorum. Adana’yı unutmam asla söz konusu değildir. Adana’daki dostlarımı unutmayacağım. Adanaspor ve Adana Demirspor, Samsun’a maç yapmaya geldiklerinde onları karşılayacağım. Adana’da her şeyi spor için yaptık. Adanalılar beni unutmasın, bende Adanalılar’ı unutmayacağım” diye konuştu.
Toplantı sonrasında bazı kurul üyeleri, Vali yardımcısı Halis Arslan’a forma, plaket verdi, daha sonra toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327