Hamile çocuk mankenler vitrinde sergilendi

Bir mağazanın vitrininde üstlerinde üniforma olan çocuk mankenlerin hamile olması görenleri şok etti.

Hamile çocuk mankenler vitrinde sergilendi
Venezuela'da yaşanan olayda bir alışveriş merkezindeki mağazanın vitrininde hamile çocuk mankenler görenleri şaşkına çevirdi.

Çocuk yaştaki hamileliklere dikkat çekmek için bu yol başvuran yerel bir dernek tarafından yapılan bu uygulama oldukça dikkat çekici olacağı belirtildi.

Bir alışveriş merkezinin vitrinine hamile görüntüsü verilmiş ve 15 yaşına kadarki çocukların giydiği üniformalardan giydirilmiş cansız mankenler yerleştirildi.

Çocuk yaşta hamilelik oranı yüksek

Venezuela, çocuk yaşta hamilelik oranının en yüksek olduğu Güney Amerika ülkesi. Buna göre ülkede her üç dakikada bir 18 yaşından küçük bir çocuk hamile kalıyor ve ülkedeki doğumların yüzde 23'ü 18 yaşından küçük çocuklar tarafından gerçekleştiriliyor.Tepki gösteren de var destekleyen de

Derneğin kampanyasına Venezuelalıların tepkileri ise değişiyor. Kimileri olumsuz bir tepkiyle yaklaşırken, kimileri de bu rahatsız edici kampanya sayesinde bu soruna dikkat çekilebileceğini söylüyor. Kampanyanın arkasındaki dernek yöneticileri ise her koşulda bu kadar ilgi uyandırmış olmaktan memnun.

 
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2014, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327