Hamzaoğlu'ndan itiraf: FETÖ yüzünden ayrıldım!

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu yaptığı açıklamada, "Galatasaray'dan FETÖ yüzünden ayrıldım futbolculuk dönemimde." dedi.

Hamzaoğlu'ndan itiraf: FETÖ yüzünden ayrıldım!
Bursaspor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Fenerbahçe galibiyeti sonrası telefonla katıldığı Telegol programında açıklamalarda bulundu.

Futbolculuğu döneminde Galatasaray'dan ayrılmasında FETÖ örgütünün etkili olduğunu belirten Hamzaoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

"FETÖ YÜZÜNDEN AYRILDIM"

"Bu galibiyet, taraftarlarımıza iyi bir bayram hediyesi oldu. Hiçbir zaman bu olaylara (FETÖ) girmedim. Benim ne olduğumu da herkes biliyor zaten. Kesinlikle ilişkim olmadı. Galatasaray'dan da bu yüzden ayrıldım zaten futbolculuk dönemimde. Kopardılar beni, ilişkim yok diye. Ben bunlardan çekmiş bir adamım. Allah ile arama kimse giremez. Spordan başka hiçbir şey düşünmüyorum. Ülkeme hizmet etmek için çalışıyorum.

Sorun değil, sonuçta bir karar aldı yönetim (G.Saray'dan ayrılışı) onlara saygı duyarım. Galatasaray'dan teklif gelirse, şu an Bursaspor'u bırakıp ayrılmam. Burada yapacak işlerimiz var daha. İleride belki. Şu an aklımdaki tek şey Bursaspor'da başarılı olmak." 
Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2016, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327