Hamzaoğlu'ndan transfer açıklaması

Santiago Bernabeu Stadı'nda Real Madrid'e 2-1 mağlup oldukları maç sonrası düzenlediği basın toplantısında Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, transfer ile ilgili soruya, ""Vaktimiz var eksik olan yerlere hala transfer yapabiliriz" yanıtını verdi.

Hamzaoğlu'ndan transfer açıklaması
Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu"Kazanmayı arzu ettik ama olmadı" diyen Hamza Hamzaoğlu, "Oyuncularıma ve bize bu onurlu geceyi yaşattığı için Real Madrid'e de teşekkür ediyorum. Real Madrid'in zaten müzesinde birçok kupası var ama umarım daha da kupalar kazanır. Ayrıca geçmişte Galatasaray 'da görev yapmış hoca ve yöneticilerimize de davranışları ve iyi niyetleri sayesinde bizim bu maça davet edilmemizi sağladıkları için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Real Madrid ile maç yapmanın Galatasaray için "prestij" olduğunu kaydeden Hamzaoğlu, "Oyuncularımın kendilerine güvenleri açısından önemli bir maçtı. Bunun ligdeki maça da olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Futbolcularım bu maça yakışır bir mücadele gösterip taraftara yakışır, güzel bir futbol oynadılar. Keyif dolu bir gece oldu" dedi.

Hamzaoğlu, İspanyol futbolcu Jose Rodriguez'in performansıyla ilgili bir soruya, "Memnunum. Onun potansiyelinin farkındayız. Daha da iyi olacaktır. Kulübümüz iyi bir oyuncu kazandı" değerlendirmesini yaptı. Galatasaray'da mevcut durumda 26 futbolcu olduğunu ve hepsinin önemli olduğunu belirten Hamzaoğlu, "Hepsini gözümü kırpmadan her maçta oynatabilirim" ifadesini kullandı.

Hamzaoğlu ayrıca, olası bir transfer ile ilgili olarak "Vaktimiz var eksik olan yerlere hala transfer yapabiliriz" diye konuştu.
Galatasaray kafilesi maçın ardından özel uçakla İstanbul 'a dönmek için Madrid havaalanına hareket etti.
 
Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2015, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327