Hastane Bahçesine Çocuk Parkı

Altıeylül Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Devlet Hastanesi bahçesine çocuk parkı kurdu.Balıkesir Altıeylül İlçesi sınırları içerisindeki Atatürk Devlet Hastanesi’nin bahçesine hastane yönetiminin talepleri...

Hastane Bahçesine Çocuk Parkı
Altıeylül Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Devlet Hastanesi bahçesine çocuk parkı kurdu.
Balıkesir Altıeylül İlçesi sınırları içerisindeki Atatürk Devlet Hastanesi’nin bahçesine hastane yönetiminin talepleri doğrultusunda çocuklar için oyun parkı kuruldu. Hastane arka bahçesine kurulumu tamamlanan oyun parkının bulunduğu zemine çocukların oynarken düşüp yaralanmamaları için kauçuk döşendi. Parkın çevresi ise parke taşları ve yeşilliklerle renklendi.
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, halkın istekleri ve gelen taleplere göre, ihtiyaçları değerlendirdiklerini söyleyerek, "Balıkesir’de çocukların yoğunlukla geldiği hastanenin bahçesine oyun alanı kurduk. Hastanede tedavi olan çocuklar veya hasta ziyareti için aileleri ile birlikte hastaneye gelen yavrularımız burada vakit geçirebilecek. Zeminini kauçuktan yaparak düşme ve yaralanmaları da önlüyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327