Hastane otoparkında insanlık dersi!

Bebeği ile hastanede yatan kadın, çıkar çıkmaz park cezasıyla karşılaştı.

Hastane otoparkında insanlık dersi!
Ancak Laura isimli bir bayan, genç kadının cezasını ödemiş ve yanına bir not bırakmış! Notta yazan şey ise insanlığa olan inancımızı perçinleyecek cinsten.

"HER NEYLE UĞRAŞIYORSAN EMİNİM ZORDUR"

Canberra Mums isimli bir Facebook sayfasının yöneticisi olan kadın bebeğiyle birlikte hastaneden ayrıldığında onu bir sürpriz bekliyordu. Arabasının camına bırakılmış trafik cezasının üstünde tanımadığı biri tarafından yazılmış bir not vardı. 'Merhaba, arabana park cezası kesildiğini gördüm, hastanede her neyle uğraşıyorsan eminim yeterince zordur, o yüzden senin yerine ödedim cezayı. Umarım her şey daha iyi olur!' yazan notu buldu.
"YAPTIĞI ŞEY ÇOK GÜZEL"

Notu Facebook üstünden paylaşan kadın, fotoğrafın altına şu notu düştü: 'Birkaç gündür 9 haftalık oğlumla hastanedeydik. Bugün taburcu oldum ve arabamın yanına gittiğimde park cezası fişini gördüm. Hastanedeki günlerden sonra bir trafik cezası sahiden en son ihtiyacım olan şeydi. Zarfı açtığımda fişin yanında Laura isimli iyi bir kadın tarafından yazılmış bu notu buldum. Umarım Laura bunu görür ve yaptığı şeyin ne kadar güzel olduğunu ona anlatabilirim. Çok teşekkür ederim!' Fotoğrafın hızla yayılıp viral olmasından sonra ise insanlar adının Laura olduklarını bildikleri kadının davranışını öven paylaşımlarda ve yorumlarda bulundular. 
Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2015, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327