Hatay Valisi Celalettin Lekesiz Veda Turlarına Başladı

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz’in Emniyet Genel Müdürlüğü’ne atanmasının ardından ilçelerde veda turlarına başladı.İçişleri Bakanlığı’nın Valiler Kararnamesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü’ne atanan Vali Lekesiz, veda ziyaretinin...

Hatay Valisi Celalettin Lekesiz Veda Turlarına Başladı
Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz’in Emniyet Genel Müdürlüğü’ne atanmasının ardından ilçelerde veda turlarına başladı.
İçişleri Bakanlığı’nın Valiler Kararnamesiyle Emniyet Genel Müdürlüğü’ne atanan Vali Lekesiz, veda ziyaretinin ilk ayağını Erzin ilçesinden başlattı. Erzin’de ilk ziyaretini Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek’e yaptı. Lekesiz, “Yaklaşık 5,5 yıldır Hatay’da görev yapmaktayım. Hatay’ı bir ağaca benzetirsek, ilçelerde bu ağacın kollarıdır. Bu ilçelerdeki tüm birimlerden ve Sivil Toplum Kuruluşlarının isteklerini dinleyip, hizmetin en güzelini yapmaya çalıştık. ‘Takip edilmemiş emir, verilmemiş emir sayılır’ anlayışı ile yola çıkarak görevimizi hep bu şekilde yaptık" dedi.
M. Celalettin Lekesiz belediyedeki ziyaretin ardından, Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Soylu, Esnaf Odası Başkanı Servet Canatar ve son olarak da Kaymakamı İskender Yönden’i ziyaret etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327