Hatay’da Yeni Torba Yasası Bilgilendirme Toplantısı

Hatay Sosyal Güvenlik (SGK) İl Müdürlüğü tarafından 6552 sayılı Yasanın sağladığı haklarla ilgili, Hatay Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında bilgilendirme toplantıları düzenlendi.Antakya...

Hatay’da Yeni Torba Yasası Bilgilendirme Toplantısı
Hatay Sosyal Güvenlik (SGK) İl Müdürlüğü tarafından 6552 sayılı Yasanın sağladığı haklarla ilgili, Hatay Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında bilgilendirme toplantıları düzenlendi.
Antakya ve İskenderun ilçelerinde gerçekleştirilen toplantılara Hatay ve İskenderun Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasına kayıtlı meslek mensupları ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri katıldı.
SGK İl Müdürü Hamit Bal; Yasanın TBMM Genel Kurulunda görüşülmeye başlamasıyla birlikte, il müdürlüğü olarak bir takım tedbirler aldıklarını, böylelikle işveren, sigortalı ve hak sahiplerine en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmayı amaç edindiklerini dile getirdi.
İstihdam Teşvikleri Daire Başkanı Bekir Hançer tarafından da sunum yapıldı.
Sunum sonrası Hatay Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası başkanı Abdullah Korkmaz tarafından Hançer’e teşekkür plaketi verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327