HATİCE ENGİNAR’IN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞI

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, dün partilerinden aday adaylığı açıklayan Hatice Enginar hakkında şuan itibariyle kendilerine ulaşan bir resmi müracaat olmadığı söyledi.İl Başkanı Kurtulmuş,...

HATİCE ENGİNAR’IN AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞI
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, dün partilerinden aday adaylığı açıklayan Hatice Enginar hakkında şuan itibariyle kendilerine ulaşan bir resmi müracaat olmadığı söyledi.
İl Başkanı Kurtulmuş, Ak Parti İl Başkanlığı binasında yaptığı basın açıklaması sonrası İHA muhabirinin, ’Bilecik AK Parti’den aday adaylığını açıklayan ilk isim Hatice Enginar oldu, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz’ sorusunu cevapladı. Aday adaylığı açıklaması hakkında sadece bir duyum aldığını ifade eden Kurtulmuş, “Şuan itibariyle tabi bize herhangi bir resmi müracaat gelmemiştir. Açıklama belki size yapılmıştır, ama benim sadece bir duyumum oldu bu konuda. Detayların ne olduğunu bilmiyorum. O konuda bir bilgim yok. Aday adaylığı süreci başladığı zaman o gün Allah nasip ederse yarın yapılacak olan il kongremizde Kadir Bayrak kardeşimiz seçildiği zaman inşallah o müracaatları alacak. O zaman zaten hep birlikte yakinen göreceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327