Hazar Gölü Kenarında Temizlik Çalişmalari

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Gölü kenarında sahil temizleme çalışmaları devam ediyor.Türkiye’nin ve Elazığ’ın en önemli turizm yerlerinden biri olan Sivrice’de belediye başkanlığı tarafından başlatılan sahil düzenleme...

Hazar Gölü Kenarında Temizlik Çalişmalari
Elazığ’ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Gölü kenarında sahil temizleme çalışmaları devam ediyor.
Türkiye’nin ve Elazığ’ın en önemli turizm yerlerinden biri olan Sivrice’de belediye başkanlığı tarafından başlatılan sahil düzenleme çalışmaları sürüyor. Çalışmalarla ilgili bilgiler veren Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak, "Sivrice, doğunun nefes aldığı yerdir. Sivrice’yi önemsediğimizi her platformda söylüyorum. Çalışmalarımızla bunun gereğini yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Bugün burada sahilde çalışma yapılıyor. İş makinelerinin biri belediyeye diğeri kendi şahsıma ait. Sahil çalışmaları bittikten sonra çevre düzenlemesiyle ilgili de çalışmalarımız başlayacak. Buradaki çalışmalarımızı tamamladıktan sonra halkımızın hizmetine açmayı düşünüyoruz. Bu sahil hem buradaki tatilciler hem de dışarıdan gelen turistler için önemli bir yer olacak" dedi.
Sahil temizleme çalışmalarını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar da Belediye Başkanı Irmak’a teşekkür etti. Vatandaşlar diğer kurumların da belediye başkanına destek olmasını istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327