Hekimhan İlçe Teşkilatı’ndan Başkan Bülent Tüfenkci’ye Ziyaret

AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Adil Ağcan ve parti yöneticileri İl Başkanı Tüfenkci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.İl Başkanı Tüfenkci, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kongre sonrası oluşturulan yeni yönetime başarılar diledi....

Hekimhan İlçe Teşkilatı’ndan Başkan Bülent Tüfenkci’ye Ziyaret
AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı Adil Ağcan ve parti yöneticileri İl Başkanı Tüfenkci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.
İl Başkanı Tüfenkci, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, kongre sonrası oluşturulan yeni yönetime başarılar diledi. Tüfenkçi, “2015 genel seçimlerinde milletimizin karşısına yeni bir anayasa taslağı ile çıkacağız” dedi.
Hekimhan’da çok güzel ve coşkulu kongre gerçekleştirdiklerini ifade eden Tüfenkci, "Bu coşku ve heyecan 2015 seçimlerinin habercisi niteliğindeydi. 30 Kasım’da yapmış olduğumuz kongre ile Hekimhan’da 2015 seçimlerine giden süreci başlatmış olduk. Bizler her zaman teşkilatın gücüne inanılarak yapılacak çalışmaların AK Parti’yi başarıya taşıyacağına inandık. Hekimhan teşkilatımız için de aynı düşüncedeyiz. 30 Mart sabahı Türkiye’nin büyük kısmında AK Parti’nin zaferine, milletin zaferine şahit olduk. Malatyamızda ise Hekimhanlı hemşerilerimiz bu zafere ulaşamadılar. İnşallah 8 Haziran sabahı bir tek vatandaşımızın dahi bu zaferden, mutluluktan yoksun kalmasını istemediğimiz gibi Hekimhanlı hemşerilerimiz de yoksun kalmasını istemiyoruz. İşte bunu başaracak olan vatandaşın da desteğini yanına alıp çalışacak olan siz teşkilatlarımızdır’’ ifadelerini kullandı.
Tüfenkci, 2015 seçimlerinde AK Parti’nin tek başına iktidar olmasının ötesinde hedeflerinin olduğuna vurgu yaparak, "Bizler 2015 genel seçimlerinde milletimizin karşısına yeni bir anayasa taslağı ile çıkacağız. Bu anayasa için de milletimizden destek isteyeceğiz. Dolayısıyla AK Parti’nin 8 Haziran sabahı tek başına yeni bir anayasa yapacak çoğunluğu elde etmiş olmasını hedefliyoruz. Hekimhan’da bunu çok iyi işlememiz gerekir’’ dedi.
Hekimhan İlçe Başkanı Adil Ağcan ise, İl Başkanı Tüfenkci’ye desteklerinden dolayı teşekkür ederek, ‘’Hekimhan’da zor bir göreve talip olduğumuzun farkındayız. İnşallah yeni yönetimimizle beraber yoğun bir alışma programı ile partimizin ve il başkanımızın güveninin boşa çıkarmyacağız’’ dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327