Hemşehri Derneklerinden Başkan Karaosmanoğlu’na Ziyaret

Hereke Ordu ve Erzurumlular Derneği yönetimleri Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Herekeli sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ayrı ayrı...

Hemşehri Derneklerinden Başkan Karaosmanoğlu’na Ziyaret
Hereke Ordu ve Erzurumlular Derneği yönetimleri Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Herekeli sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ayrı ayrı makamında ağırladı. Sivil toplum kuruluşlarının (STK) kentin gelişimi için önemli olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, STK’ların gelişimi için çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Hereke Erzurumlular Derneği Başkanı Ergün Tunç ve Hereke Ordulular Derneği Başkanı Vedat İçsezgi ile yönetimlerini ağırlayan Başkan Karaosmanoğlu, sivil toplumun kent hayatında çok önemli bir misyon taşıdığını belirterek, "Farklı kültürlerin bir arada yaşamasını önemsiyor, bunu zenginliğimiz olarak görüyoruz" dedi.
Sivil Toplum Kuruluşlarına verdikleri desteklerden dolayı Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür eden STK temsilcileri, memnuniyetlerini dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327