Hentbol Takımından, Şiran’a Ziyaret

Malatya’da düzenlenen GAP Yaz Spor Oyunları’nda ikinci olarak şehrimize dönen Hentbol takımı, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ı ziyaret etti.Bu yıl 9. düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yaz Spor Oyunları...

Hentbol Takımından, Şiran’a Ziyaret
Malatya’da düzenlenen GAP Yaz Spor Oyunları’nda ikinci olarak şehrimize dönen Hentbol takımı, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ı ziyaret etti.
Bu yıl 9. düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Yaz Spor Oyunları 27 Ağustos-2 Eylül 2014 tarihleri arasında Malatya’da yapıldı. 23 İlden yaklaşık 3 bin 500 sporcunun katıldığı bu büyük organizasyonda ikinci olan Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Hentbol takımı, İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ı makamında ziyaret ederek bilgiler verdi. Yapılan müsabakalarda ikincilik alan Hentbol takımını tebrik eden İl Müdürü Şiran, başarının bir sınırı olmadığını söyleyerek daha büyük başarılar beklediğini vurguladı.
Takım halinde müsabakalarda derece yapmanın kolay olmadığını söyleyen Şiran, “Hentbol takımımız zor bir işi başararak takım sporlarında ikinci olmuştur. Bu başarı istekli çalışma ve azmin başarısıdır. Bu başarıyı sağlayan sporcuları ve emeği geçenleri tebrik ediyorum. İnşallah daha büyük başarılar göreceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327