“her Kan 3 Hayat” Kan Bağışı Kampanyası

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle dikkat çeken Keçiören Belediyesi, düzenlediği kan bağışı kampanyası ile diğer kurum ve kuruluşlara da örnek oldu.Türk Kızılayı ve Keçiören Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün...

“her Kan 3 Hayat” Kan Bağışı Kampanyası
Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle dikkat çeken Keçiören Belediyesi, düzenlediği kan bağışı kampanyası ile diğer kurum ve kuruluşlara da örnek oldu.
Türk Kızılayı ve Keçiören Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün işbirliğiyle düzenlenen “Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can” adlı kan bağışı kampanyası için belediye hizmet binası girişinde bir stand açıldı. Kan bağışlamak isteyen gönüllü çok sayıda belediye personeli ve personel yakını, kampanyaya katılmak için sıraya girdi. Sosyal sorumluluk projelerini önemsediklerini belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, düzenledikleri kan bağışı kampanyası ile kanın acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğunu insanlara aşılamak istediklerini söyledi. Kan bağışı gibi sosyal bir sorumluluğun sürekli olması gerektiğini vurgulayan Ak, “Keçiören Belediyesi personeli ve ailelerinin insan sağlığına duyarlılığı beni çok mutlu etti. Cenab-ı Allah bütün hastaların ve kana ihtiyacı olanların yardımcısı olsun. Kızılay hem bizim, hem de ülkemiz açısından çok önemli bir kurum. Kızılay, felaket anlarında hatırlanan, ama felaket öncesinde de hatırlanması ve ayakta tutulması gereken bir yer. Bu nedenle insanlarımızın başlarına bir şey geldiğinde değil de normal zamanda, sağlıklı iken de desteklenmesi gerekmekte. Biz de bu inanç çerçevesinde Keçiören Belediyesi olarak bir nebze olsun katkı sağlayabildiysek kendimizi mutlu hissederiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327