Hkü’de Kayıt Heyecanı Başlıyor

Yüzde 91 doluluk oranına ulaşarak kendi rekorunu bu yıl da kıran Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde yeni kayıt heyecanı başlıyor.Kurulduğu ilk günden bu yana hızla gelişen ve her yıl başarı çizgisini ivmeli olarak yükselten Hasan Kalyoncu...

Hkü’de Kayıt Heyecanı Başlıyor
Yüzde 91 doluluk oranına ulaşarak kendi rekorunu bu yıl da kıran Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde yeni kayıt heyecanı başlıyor.
Kurulduğu ilk günden bu yana hızla gelişen ve her yıl başarı çizgisini ivmeli olarak yükselten Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ni (HKÜ) bu yıl kazanan öğrenciler ve aileleri kayıt heyecanı yaşayacak.
HKÜ’nün yeni öğrenci kayıtları 1 ile 5 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacak. Tüm işlem ve evraklarını tamamlamış olan öğrencilerin ve velilerinin kayıt işlemlerini erkenden tamamlamalarına olanak sağlamak için Hasan Kalyoncu Üniversitesi bu yıl kayıt işlemlerine 25 Ağustos 2014 tarihinden itibaren başlayacak. Yeni HKÜ öğrencileri ve velileri, kayıtla ilgili tamamlanması gereken tüm adımları ve adım sıralarını HKÜ Web sitesinden (www.hku.edu.tr) takip edebilecek. Kayıt işlemleri için; yeni öğrencilerin tüm işlemleri tamamlayıp gerekli tüm evraklarla birlikte şahsen Hasan Kalyoncu Üniversitesi’ne başvurmaları yeterli olacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327