Hobi Paket Büfe'den sağlık çalışanlarına anlamlı destek!

Tüm Türkiye'de, korona virüs salgınıyla gece gündüz demeden mücadele eden sağlık çalışanlarına Bursa'dan anlamlı bir destek geldi.

Bursa'nın önde gelen gıda firmaları, Hobi Paket Büfe, Lezita ve Fast Crew Türkiye Araba Grubu yaşadığımız bu zor günlerde, farklı hastanelerde insanüstü fedekarlıkla çalışan sağlık çalışanlarını unutmadı. Firma yetkilileri, korona virüs salgını nedeniyle sevdiklerini arkasında bırakarak özveri ile gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına destek kararı aldıklarını açıkladı.

"İYİ Kİ VARSINIZ"

27 Mart'tan bu zamana kadar, 1500 adet yemek siparişini bedelsiz olarak Bursa Şehir Hastanesi ve Uludağ Üniversitesi'ne yolladıklarını açıklayan Hobi Paket Büfe sahibi Anıl Acur," Toplum olarak yetkililerin aldıkları önlemlere uyarak, birlikte hareket ederek bu günleri geride bırakacağımıza olan inancımız tam. Ülkemizin geçirdiği bu zor zamanlarda sevdiklerini arkalarında bırakarak, zor şartlarda, hayatları pahasına çalışan sağlık çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bursa'nın önde gelen firmaları olarak, pandemi sürecinde biz de elimizden gelen desteği vermekle sorumluyuz. Bunun için tüm çalışanlarımızla bütün imkanlarımızı seferber ettik. Buradan tüm sağlık çalışanlarımıza iyi ki varsınız demek istiyorum. Gönderdiğimiz yiyeceklerle sağlık çalışanlarımızın yorgunluğunu bir nebze dindirebildiysek ne mutlu bize" dedi

YORUM EKLE

banner324

banner325

banner327