Hüseyin Akdemir'de Sportif Direktör bilmecesi

Bursaspor Başkan adaylarından Hüseyin Akdemir'in dün akşamki Önder Özen çıkışı bomba etkisi yaratırken, Ahmet Bozdemir kanadından cevap gecikmedi. Bu arada Akdemir'in listesinde bulunan kişilerin Sportif Direktörlük görevi için Süha Sidal ile de görüşmesi kafaları karıştırdı.

Hüseyin Akdemir'de Sportif Direktör bilmecesi

Tolgay Ataokay / Haberin Adresi

Başkan adaylarından Ahmet Bozdemir'in daha önce prensip anlaşmasına vardığı Önder Özen ile diğer başkan adayı Hüseyin Akdemir'in dün akşam anlaştık demesi bir çok soru işaretini de beraberinde getirdi. Gelişmenin ardından Bozdemir'in idari menajerlik görrevine getireceği Ender Alkan sosyall medya üzerinden konuya cevap vererek; “Kesinlikle yalan bir haberdir! Biraz önce Önder Özen hocamla görüştüm, saçmalık olduğunu bizzat bana söyledi. Şu anda zaten çalışıyor seçim malzemesi olacak biri asla değildir! Seçimden sonra tekrar görüşülecektir” diye yazdı

EKİP İKİYE BÖLÜNDÜ

Bu gelişmeler yaşanırken, Hüseyin Akdemir'in listesinde bulunan kişilerin de Sportif Direktörlük için Süha Sidal ile görüştüğü bazı konularda fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi. Süha Sidal ise bu konularda sessiz kalmayı tercih etti. İsminin Lemi Keskin ile de anılmasının ardından kendisine ulaştığımız Sidal yorum yapmaktan kaçındı. Sidal; "Kişiler ile ilgili konuşmak istemiyorum çünkü kişilerin üzerinde Bursaspor vardır" ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327