Huzurevinde "meme Kanseri Bilinçlendirme" Etkinliği

Adana Halk Sağlığı Müdürlüğü Kanser Şubesi, Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde "Meme Kanseri Bilinçlendirme" etkinliği düzenlendi."Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı" dolayısıyla Kanser Şube Müdürü Dr. K. Bahadır...

Huzurevinde
Adana Halk Sağlığı Müdürlüğü Kanser Şubesi, Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde "Meme Kanseri Bilinçlendirme" etkinliği düzenlendi.
"Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı" dolayısıyla Kanser Şube Müdürü Dr. K. Bahadır Coşkun, Kanser Erken, Teşhis ve Tarama Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Nilgün Kocabıyık ve şube çalışanları tarafından Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri ziyaret edildi.
Kanser Şube Müdürü Dr. K. Bahadır Coşkun tarafından huzurevi sakinlerine ve kurum çalışanlarına, Sağlık Bakanlığı’nın emriyle başlatılan ve tüm aile hekimleri tarafından yürütülen kolon ve rahim ağzı taramaları hakkında bilgi verildi.
Dr. Nilgün Kocabıyık tarafından ise meme, serviks ve kolon kanserleri hakkında sunum yapıldı.
Adana Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Nurdan Avcı tarafından Dr. Nilgün Kocabıyık’a katkılarından dolayı çiçek verilerek, teşekkür edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327