İhale Öncesi Yer Tespit Çalişmasi Yapıldı

Bartın’ın Ulus ilçesinde yapılması planlanan kanalizasyon ve yağmur suyu şebekenin ihalesi öncesi yer tespit çalışmaları yapıldı.Bartın’ın Ulus ilçesinde yapılması planlanan kanalizasyon ve yağmur suyu şebekenin ihalesi öncesi son...

İhale Öncesi Yer Tespit Çalişmasi Yapıldı
Bartın’ın Ulus ilçesinde yapılması planlanan kanalizasyon ve yağmur suyu şebekenin ihalesi öncesi yer tespit çalışmaları yapıldı.
Bartın’ın Ulus ilçesinde yapılması planlanan kanalizasyon ve yağmur suyu şebekenin ihalesi öncesi son tespitler İller Bankası teknik ekipleri ilçede incelemelerde bulundu. İller Bankası Bölge Müdürlüğü teknik ekipleri ilçede yapılacak olan kanalizasyon ve yağmur suyu şebekelerinin ihalesi için, ihale öncesi tespitleri yapmak üzere ilçeye bir ziyarette bulundu. Ulus Belediyesinde projeler üzerinde çalışma sonrası Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’un katılımı ile yerinde inceleme yapıldı. Ulus Belediye Başkanı Uzun, İller Bankası Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü çalışanlarına ilgi ve alakaları için Ulus halkı adına teşekkürlerini iletti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327