Ihlara Kültür Turizm Ve Sanat Festivalinde İsmail Altunsaray Rüzgarı

32. Uluslararası Aksaray Ihlara Kültür Turizm ve Sanat Festivalinin 4. gününde kent meydanında bozlak geleneğinin yeni kuşak temsilcilerinden biri olan saz ve ses sanatçısı İsmail Altunsaray sahne aldı.32. Uluslararası Aksaray Ihlara Kültür...

Ihlara Kültür Turizm Ve Sanat Festivalinde İsmail Altunsaray Rüzgarı
32. Uluslararası Aksaray Ihlara Kültür Turizm ve Sanat Festivalinin 4. gününde kent meydanında bozlak geleneğinin yeni kuşak temsilcilerinden biri olan saz ve ses sanatçısı İsmail Altunsaray sahne aldı.
32. Uluslararası Aksaray Ihlara Kültür Turizm ve Sanat Festivalinin yine dolu dolu ve renkli görüntülere sahne olmaya devam ediyor. Belediye Başkan Haluk Şahin Yazgı, daha önce konserlerde yaptığı gibi bu konserde de protokol geleneğini kaldırdı. Protokol alanını gençlere ve müzikseverlere bırakan Başkan Yazgı, konseri halkın içinde ayakta izledi.
Yerel sanatçıların sahne alması ve Aksaray oyun havalarının seslendirmesi ardından festival gecesi tanınmış sanatçılardan Mine Gez konseri ile devam etti. Gecede en son sahneye çıkan saz konusunda oldukça usta olan ve bozlak geleneğinin yeni kuşak temsilcisi olarak gösterilen İsmail Altunsaray, kendisini bekleyen hayranları ile buluştu.
Kendisinin Aksaraylılarla buluşturan Belediye Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür eden sanatçı İsmail Altunsaray, “Çalışkan bir başkan olduğunuzu duyduk. Başkanım siz, bir gecede yol yapıp açan başkan olarak tanınıyorsunuz. Çalışkan olmanızın yanı sıra hem çok genç, hem de güler yüzlüsünüz. Bizleri Aksaraylılarla buluşturduğunuz için ben ve ekibim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
En sevilen şarkılarını Aksaraylılar için okuyan İsmail Altunsaray, kendini dinlemeye gelen hayranlarını doyasıya eğlendirdi. Kimileri müziğin ritmine kendini kaptırıp oynarken kimileri de söylenen şarkılara eşlik etti. Meydanı dolduran hayranlarına teşekkür eden İsmail Altunsaray’a gecenin sonunda bir de teşekkür plaketi verildi. Gecenin sonunda meydanı dolduran Aksaraylılar, hava fişek gösterisiyle eğlencesi ikiye katladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327