İl Başkanı Torun UEDAŞ'ı ziyaret etti

AK Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun, Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'nu ziyaret etti.

İl Başkanı Torun UEDAŞ'ı ziyaret etti
AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen il kongresi sonrasında ziyaretlerini sürdürüyor. Torun, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mehmet İslamoğlu, yeni AK Parti il yönetimine başarılar diledi. İslamoğlu, konuşmasında geçtiğimiz günlerde yaşanan şiddetli lodosa da değinerek, “Birkaç gün boyunca yaşanan lodos nedeniyle bazı mahallelerimizde sorunlar yaşandı ancak elimizden geldiğince çağrılara hızlı yanıt vererek sorunları çözmeye çalıştık. Yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi adına ekiplerimiz gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyor” dedi.

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ise konuşmasında il kongrelerinin ardından Bursa’daki tüm kurum ve kuruluşlara düzenlemeye çalıştıkları ziyaretlerle yeni dönemde şehre daha fazla katkı koyabilmek adına fikir alışverişlerinde bulunduklarını ve halka daha iyi hizmetler verebilmek için ortaklaşa gerçekleştirilebilecek projeler sunduklarını belirtti. Torun, “Bizler tüm teşkilatlarımızla şehrimize ve ülkemize katkı koyabilmek için bu yola çıkmış insanlarız. Elimizden geldiğince de bu yolda çabalıyoruz ancak bu çabaların hizmete dönüşebilmesi için şehrimize hizmet eden diğer kurum ve kuruluşlarla ortaklaşa çalışmanın zorunluluğunun farkındayız. Bunun için ziyaretlerimizi sürdürüyor ve fikirlerimizi sunuyoruz. İnşallah el birliğimizle şehrimize ve halkımıza hak ettiği katkıyı vereceğiz” şeklinde konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2015, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327